JACEK OBSTARCZYK

Instrumenty klawiszowe


Na fortepianie gra od 5 roku życia. Zajmuje się muzyką klasyczną, jazzem, gospel oraz wieloma innymi gatunkami, nie tylko jako pianista, ale również jako aranżer i kompozytor. Z muzyką gospel związany od około 10 lat. Jest również członkiem i współzałożycielem zespołu The ThreeX.

TOMEK BORUCH

Gitara


Gitarzysta, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny, autor muzyki. Pochodzi z Tarnowa. Studiował na wydziale jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych. Na scenie i w studio współpracował m.in. z Brianem Fentressem (ReGeneration), Pawłem Kowalczykiem, Moniką Kuszyńską, Tarnowskim Chórem Gos.Pl, Palfy Gróf, Magdaleną Frączek, Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Inną Kamarian, Beatą Bednarz, Soundscape, Big Bandem AM Katowice (jako puzonista), z uczestnikami The Voice Of Poland, X Factor, Must Be The Music, Mam Talent i wieloma innymi.

MATEUSZ BRZOSTOWSKI

Perkusja


Wszechstronny perkusista współpracujący z wieloma zespołami. Od lat koncertuje w kraju i za granicą.

HELTON SANTOS

Gitara basowa


Brazylijczyk, producent muzyczny, basista oraz gitarzysta; preferuje style takie jak: gospel, funk, jazz, soul, r&b, bossa nova oraz muzyka latynoska. Jest absolwentem University of Marketing & Advertising. W dziedzinie muzyki kształcił się sam. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. w okolicach São Paulo i Rio de Janeiro, dzięki czemu zdobył duże doświadczenie grając ze znakomitymi muzykami. Od 2009 roku mieszka i gra w Polsce. Pracował jako muzyk dla Sony Music z artystami takimi jak Grzegorz Hyży i Brian Fentress. W 2015 roku brał udział w nagraniu DVD Live LIGHTHOUSE Brian Fentress feat. ReGeneration. Zawsze stara się łączyć kreatywność i emocje, pokazując prawdziwą sztukę i ekspresję jaką muzyka może zaoferować.